Datum: 09.06.2017

Vložil: Aleš

Titulek: Škoda - bývala lepší!

Včera jsme s manželkou navštívili tuto restauraci, kde jsme měli před 10 lety svatební hostinu (k naší velké spokojenosti i ze strany všech svatebčanů) a chtěli jsme tak zavzpomínat a oslavit naše výročí. Bohužel tentokrát jsme spokojeni nebyli - ceny na webové stránce neodpovídají cenám v restauraci, nebyl nám nabídnut jídelní ani nápojový lístek (v době oběda jsou pouze hotovky - minutky nelze???!) jídlo - slabota - řízek a šťouchačky - řízek v pořádku, šťouchačky úplně studené, dále 200g pikantních kuřecích stripsů s hranolky a 3 druhy dipů - přišlo mi to jako dětská porce (škoda že jsem si nevzal kuchyňskou váhu - tipoval bych to tak na 100g) hrstka hranolek, 3 mističky omáček, ale pikantní z toho nebylo nic - to vše za lidovku 132 Kč. Při placení reklamace - objednáno 0,4L kofoly - účtováno 0,5L (peníze s omluvou a s "úsměvem" vráceny) Když to shrnu, jsem rád že jsme měli svatbu před deseti lety - teď bychom volili jiný podnik. Ale je to škoda, protože jinak je to stylová restaurace s příjemným prostředím kde jsme byli před lety opravdu spokojeni.

Přidat nový příspěvek