Datum: 27.05.2018

Vložil: Pan nespokojený

Titulek: Hrůza a děs

Personál zřejmě o způsobu servírování nikdy nic neslyšel. Pití : servírka nejprve obsloužila muže a potom teprve dvě ženy. Objednané dvě polévky - servírka donesla jednu - naservíroval muži a na druhou se čekalo cca 10 minut. Ještě k nedojedené polévce donesla servírka hlavní jídlo. Na zahrádce to stydne rychleji. Objednali jsme jídlo pro další osobu, která byla na cestě a dorazila během pěti minut. Jídlo jsme museli urgovat a ona osoba po zkušenostech požádal nejprve o polévku a až po její konzumaci o hlavní jídlo. První co jí přineli byl teplý moučník ( ovocný knedlík - zákusek v menu ) a po dlaší urgenci polévku a hlavní jídlo ( koprovou omáčku ) oboje najednou. Hůlavní jídlo odmítla s polévkou přijmout. Reakce servírky byla nestandardní - co s tím mám dělat, já za to nemůžu, já to budu muset zaplatit atd. Následovala debata s majitelkou u baru. Účet : jedna cena 978 Kč bez jediné položky !!! Požádal jsem o řádný daňový doklad - výsledek jedno pivo navíc. Majitelka odmítla ke stolu příjít, že si mám dojít za ní. Situaci řešila městská policie - neb jsem prý odmítl zaplatit. A to jsem 33 minut čekal na majitelku u stolu do příjezdu MP. V závěru policistovi majitelka tvrdila, že ona potetovaná servítrka tam pracuje 25.5.18 POPTVÉ !!! Obsluhovala nás 23.5.18 stejným způsobem - polévkka a hlavní jídlo najednou. Důvod tvrzení majitelky ? Jediný zaměstnává personál NAČERNO !
ŠPEJCHAR JIŽ NIKDY. NEDOPORUČUJI. NEVÁŽÍ SI HOSTÚ. Pan nespokojený

Přidat nový příspěvek